Ślub i wesele

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko to wszystko ogarnąć, wybrać odpowiednych ludzi, którzy pomogą Wam uczynić ten dzień wyjątkowym. Porównywanie różnych pakietów i dodatków oferowanych przez fotografów i filmowców może przyprawić o zawrót głowy. Dzięki temu, że tworzymy zdjęcia i filmy możemy ułatwić Wam to zadanie. Wybierając jedną zgraną ekipę otrzymacie spójny reportaż i oszczędzicie czas na szukaniu dwóch usługodawców.

Marianna i Tomek

“Jesteście nieprawdopodobnie utalentowani!!! Udało się Wam uchwycić momenty naszego ślubu takimi jakie były, na każdym zdjęciu widać radość, wzruszenie i niesamowitą aurę Podhala! To nie jest zwykła sesja fotograficzna ale REPORTAŻ - prawdziwy, autentyczny a i na dodatek zabawny! Jesteśmy zaszczyceni, że byliście naszymi gośćmi i świadkami tak ważnych chwil :) HEJ!"

Agata i Bartek

“Poruszone studio? To my jesteśmy poruszeni materiałem z naszego ślubu i wesela! W tej dwójce ludzi jest jakiś artyzm, który widać w ich pracy. Do tego są zaangażowani, zawsze na czas, pełni pomysłów. Człowiek się przy nich nie spina, bo jednocześnie to po prostu „swoi ludzie”. Wy nie musicie się niczym martwić. Zrobią Wam piękny film i zdjęcia w bardzo eleganckim albumie. Polecamy

Grażka i Paweł

“Polecam ! Profesjonalne podejście do klienta, super kontakt, zdjęcia cudowne, bardzo szybko wysłane :) “

Marcelina i Łukasz

“Wspaniali ludzie! Bardzo pomocni, dzięki nim czujesz się swobodnie przed obiektywem. Efekty są niesamowite! 

Są tak dobrzy, że dodaję opinię z dwóch kont 😎

Reportaż ze ślubu i wesela

W naszej pracy dążymy do roli wyłącznie obserwatorów. Naszym priorytetem jest stworzenie reportażu ślubnego, który opowie historię tego wyjątkowego dnia w sposób autentyczny, dlatego nie ingerujemy ani nie reżyserujemy wydarzeń.  Naszym celem jest uchwycenie chwil, które same się rodzą, abyśmy mogli je wiernie oddać.

To, że pozostajemy jedynie obserwatorami, często jest cenione przez nasze pary młode. Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii, w których nasi klienci wspominają, że zapomnieli o naszej obecności, co sprawiło, że czuli się swobodnie i naturalnie. To dla nas ważne, że nasza praca nie zakłóca biegu wydarzeń, a jedynie je uwiecznia, byście mogli cieszyć się nimi przez wiele lat.

Każdy ślub to unikalna historia, która zasługuje na odpowiednie przedstawienie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym zadaniem nie jest jedynie uwiecznienie wyglądu pary młodej czy dekoracji. To także uchwycenie drobnych gestów, spojrzeń, emocji, które tworzą niepowtarzalny klimat danego momentu.

Nasze reportaże ślubne obejmują 400 zdjęć, które otrzymujecie do 45 dni od uroczystości. Już kilka dni po weselu dostaniecie pierwszą porcję zdjęć, co pozwoli Wam podzielić się pierwszymi wrażeniami na swoich mediach społecznościowych lub pokazać bliskim, którzy nie mogli być z Wami tego dnia.

Dostarczamy zdjęcia za pośrednictwem galerii online w chmurze, co ułatwia udostępnianie ich rodzinie i znajomym. Dodatkowo Waszym gościom dajemy możliwość pobrania zdjęć oraz zamówienia odbitek bezpośrednio z galerii.

Zdjęcia

Fotografia i film tworzą całość

Połączenie fotografii i filmu tworzy spójny reportaż. Zdjęcia czasem nie są w stanie oddać atmosfery, jaka panowała w danym momencie. Film natomiast doskonale rejestruje dźwięki, reakcje i subtelne niuanse, które tworzą magię chwili. Razem stanowią doskonałe połączenie, dostarczając pełniejszego obrazu tego wyjątkowego dnia.

Nasza praca opiera się na starannym doborze kadrów, muzyki i dbałości o każdy detal, aby uzyskać niepowtarzalny charakter każdego z naszych dzieł. 

Wierzymy, że klucz do doskonałego filmu ślubnego leży nie tylko w uchwyceniu istotnych momentów, ale także w precyzyjnym ich skondensowaniu. Dlatego stawiamy na idealny czas trwania, który wynosi 20-30 minut. Naszym zdaniem to odpowiedni czas aby otrzymać esencję wyjątkowego dnia, zachowując jednocześnie jego dynamikę i intensywność emocji.

Dodatkowo, oferujemy krótki klip, który trafia do Was razem z reportażem fotograficznym. To nie tylko zapowiedź głównego filmu, ale świetny dodatek do zdjęć.

Jeśli chcielibyście otrzymać dłuższy film (np. zawierający całą uroczystość zaślubin) napiszcie nam o tym w wiadomości, weźmiemy to pod uwagę tworząc ofertę dla Was.

Film 

Zobacz nasze realizacje

Ceny reportażu fotograficznego i filmowego są uzależnione od wielu czynników. Miejsce ceremonii, wybrany termin oraz dodatkowe usługi, jakie chcielibyście otrzymać, wpływają na ostateczny koszt. Ważne jest również określenie czasu, przez jaki chcecie, abyśmy towarzyszyli Wam w tym wyjątkowym dniu. Dodatkowo, czy planujecie sesję narzeczeńską lub poślubną, także ma wpływ na cenę.

Przybliżony koszt za pakiet fotografii i filmu ślubnego wynosi 6500 złotych. Naszym celem jest dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pary młodej, dlatego konkretne propozycje przesyłamy dopiero po bliższym poznaniu Waszych preferencji i wymagań.

Cena reportażu ze ślubu i wesela

Nasze reportaże ślubne mają być jak dobra książka, którą chcecie czytać ponownie, odnajdując w niej nowe niuanse i emocje. 

Kiedy po latach wrócicie do naszych zdjęć i filmu ślubnego, wciąż będą one w stanie wywołać u Was te same emocje i uśmiech na twarzy, które towarzyszyły Wam w dniu ślubu. Tworząc nasze reportaże, staramy się aby przetrwały próbę czasu, przenosząc Was z powrotem do tego wyjątkowego dnia, z każdym ich obejrzeniem.

Ponadczasowy styl

Zainteresowani? 

I co dalej?

 Wypełnij formularz kontaktowy

Podpisanie umowy

Otrzymasz mail z ofertą

Rozmowa Online, omówienie oferty

Macie fotografa i filmowca na ślub! 

Wybór fotografa i filmowca na ślub to ciężkie zadanie. Najlepszym rozwiązaniem jest poznać portfolio oraz samego fotografa i kamerzystę przed wyborem tego właściwego.
Nasza umowa jest przygotowana przez prawnika i chroni obie strony.
Ceny fotografia i kamerzysty na 2024 i 2025 rok zaczynają się od 5500zł. Biorąc dwie usługi od jednej firmy można liczyć na korzystniejszą cenę niż osobno.
Odpowiemy na wszystkie wasze pytania dotyczące ślubu, wesela oraz sesji podczas bezpośredniej rozmowy online.
Zdjęcia ślubne przekazujemy maksymalnie do 45 dni od dnia ślubu i wesela. Film ślubny realizujemy do 90 dni.
Kamerzysta / filmowiec ślubny, wykonujemy filmy do 20 min oraz klip z najważniejszymi momentami ze ślubu i wesela
Jak wybrać fotografa ślubnego?
Rezerwację terminu fotografa i filmowca na ślub przyjmujemy maksymalnie z 1 rocznym wyprzedzeniem.
Nasza fotografia i film ślubny jest oparty o naturalności, autentyczności i pozytywnej energii.

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do fotografa i kamerzysty ślubnego.

Jak długo trwa reportaż?

Najczęściej jesteśmy od przygotowań do 1 w nocy. Podczas rozmowy ustalamy wspólnie jak długo będziemy Wam towarzyszyć tego dnia.

Co otrzymujemy w pakiecie?

Wszystko zależy od tego jaki zakres reportażu wspólnie ustalimy podczas rozmowy.

Zazwyczaj w reportażu od przygotowań do oczepin:

  • Tylko fotografia minimum 500 plików cyfrowych, galeria internetowa

  • Tylko film - klip 1min + 30min filmu zawierających najważniejsze elementy, film dostępny w Internecie

  • Zdjęcia + film - minimum 400zdjęć + klip 1 min + 20 min filmu, galeria internetowa

Podpisując z nami umowę zawsze dokładnie określamy wszystkie elementy jakie otrzymujecie po realizacji usługi.

Kiedy otrzymamy gotowy materiał?

W umowie określamy, że zdjęcia otrzymacie do 45dni od wesela, a film do 90 dni. Jednak zawsze staramy się przekazać możliwie najwcześniej i zazwyczaj jest to około miesiąca na zdjęcia i dwóch dla filmu.

Czy sami możemy wybrać zdjęcia?

Wybór odpowiednich zdjęć to jeden z najważniejszych elementów w naszych reportażach ślubnych. Jeśli podoba Wam się styl naszych realizacji, to zaufajcie nam w wyborze odpowiednich kadrów.

Kiedy możemy zarezerwować termin?

Najlepiej jak najszybciej. ;-) Ale rezerwację przyjmujemy maksymalnie z rocznym wyprzedzeniem. Aktualnie mamy otwarte zapisy na 2024 i 2025 rok.

Jak pracujecie w kościele?

Zawsze staramy się być niezauważalni, szczególnie w trakcie ślubu. Najważniejsze dla nas jest abyście czuli się komfortowo i aby nie zaburzyć tej podniosłej chwili.

Posiadamy legitymacje zezwalające na fotografowanie i filmowanie w czasie celebracji liturgicznych wydaną przez Kurię Metropolitarną w Łodzi.

Czy umowę można podpisać zdalnie?

Oczywiście, że tak! Jeśli nie mamy okazji spotkać się na żywo, to po naszej rozmowie online przesyłamy podsumowanie rozmowy wraz z draftem umowy. Jeśli zdecydujecie się na nasze usługi to sporządzamy umowę i przesyłamy do podpisania. Po wpłacie zadatku termin jest zarezerwowany i niecierpliwie czekamy na Wasz dzień.

Jak wygląda płatność?

Płatność za usługę przyjmujemy za pomocą przelewu bankowego i jest rozłożona na 3 etapy:

  • 25% - zadatek - do 7 dni od podpisaniu umowy

  • 50% - najpóźniej do 14 dni przed ślubem

  • 25% - w dniu przekazania zdjęć

Ile kosztuje fotograf i kamerzysta na ślub?

Ile par, tyle różnych oczekiwań, dlatego nie znajdziecie na naszej stronie cen za konkretne pakiety. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, tworząc ofertę specjalnie dla niej. Możemy uchylić rąbka tajemnicy, że ceny pakietu zdjęcia + film zaczynają się od 6500zł. 

Czy otrzymamy album ze zdjęciami?

 

To zależy od Waszych preferencji. A może rozważacie podarowanie takich albumów także swoim rodzicom? Lub interesuje Was pięknie oprawione zdjęcie? Oferujemy wiele opcji oprawienia naszych fotografii.

Czy zawsze realizujecie usługę osobiście?

Tak, zawsze jesteśmy w tym samym składzie, czyli Magda i Adam. ;-) Od początku do końca sami realizujemy zlecenie. Na tą kwestię trzeba być bardzo uczulonym w wyborze usług, ponieważ co raz więcej firm zbiera zlecenia 'jak leci' i dopiero na krótki czas przed ślubem szuka osoby do wykonania materiału na ślubie.

Oczywiście bywają sytuacje wyjątkowe (np. choroba, kontuzja) w której będziemy potrzebowali zastępstwa. Jednak będziecie o tym informowani najwcześniej jak tylko się da i na pewno nie zostaniecie bez fotografa / filmowca. 

Czy posiadacie zapasowy sprzęt w przypadku awarii?

Tak, zawsze mamy przy sobie minimum 3 aparaty, kilka obiektywów i lamp błyskowych. Dodatkowo nasz sprzęt serwisujemy po każdym sezonie aby zminimalizować ryzyko awarii.

Czy utraciliście kiedyś materiał ze ślubu?

Na szczęście nie! Ale szczęściu bardzo pomagamy - już na etapie robienia zdjęć i filmów zapisujemy materiał na dwóch kartach pamięci jednocześnie, dodatkowo w trakcie wesela robimy kopię na dysk zewnętrzny. Po powrocie do domu robimy jeszcze jedną kopię. :D Przezorny zawsze ubezpieczony!

Po co robić sesję narzeczeńską?

Bo to super zabawa! A przy okazji będziecie mieć piękne zdjęcia - możecie ich użyć w zaproszeniach, w ogłoszeniu o zaręczynach lub ślubie na mediach społecznościowych. Możecie też wykorzystać je jako prezent dla rodziców podczas podziękowań na weselu. Zawsze lepiej mieć ładne zdjęcia niż ich nie mieć. ;-) Nie potraficie pozować? Nic nie szkodzi, bo my rzadko robimy pozowane zdjęcia. :P

Dodatkowo macie okazje poznać nas. Zobaczyć jak pracujemy i że nasze obiektywy nie gryzą! Łatwiej będzie Wam cieszyć się dniem ślubu gdy ekipa foto-film to znajomi - Magda i Adam. ;-) 

Czy nasze zdjęcia będą opublikowane w Internecie?

To zależy od Was. Zawsze pytamy się naszych klientów o zgodę na wykorzystywanie zdjęć i filmów w naszym portfolio. Możecie się nie zgodzić, w pełni to rozumiemy i szanujemy Wasz wybór. A jeśli się zgodzicie, w każdej chwili możecie cofnąć zgodę.

kolorowe wstążki i kwiaty na wesele w tradycyjnym stylu
Klimatyczna sala - stodoła z dużym ogrodem na ślub i wesele

Tworzymy niezapomniane zdjęcia i filmy.

Fotografia i filmowanie pełne emocji i piękna.

Zapraszamy!

Menu

Kontakt

Poruszone Studio

Kalisz, Wielkopolska

NIP: 6182076459

kontakt@poruszone.pl

Tel. 88-66-02-777

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.