Poruszone

Studio

Jesteśmy parą zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Poruszone zrodziło się w 2018 roku z połączenia pasji Adama do fotografii i Magdy do tworzenia.  Zaczynaliśmy od fotograficznych reportaży ślubnych, ale z czasem rozwinęliśmy się i teraz możemy dla Was robić zarówno zdjęcia, jak i filmy. Połączenie tych dwóch środków wyrazu daje nam mnóstwo frajdy i satysfakcji ponieważ udaje nam się opowiadać pełne historie. 

Duet fotograf i filmowiec ślubny z Kalisza.

Magda

Pierwszy aparat kupiłam za pieniądze z komunii, a kolejne dwa analogowe - Zenit i Praktica - dostałam w liceum i na studiach. Od zawsze coś kreuję, rysuję, maluję, projektuję lalki i scenografię w teatrze. Jestem artystką z zawodu i całym sercem oddaję się twórczości. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii. Chętnie wykorzystuję moje doświadczenia i twórcze pomysły podczas sesji zdjęciowych i kręcenia filmów ślubnych.

Fotografka z Kalisza zajmująca się również filmem ślubnym oraz plenerami fotograficznymi

Adam

Od gimnazjum fotografia cyfrowa jest moją pasją, aparaty analogowe jakoś nigdy mnie nie kręciły. Najbardziej lubię tworzyć reportaże, ze względu na ich dynamikę i nieprzewidywalność. Jestem fotografem samoukiem - doświadczenie i wiedzę zdobywałem poprzez praktykę. 

Przez wiele lat marzyłem o rzuceniu etatu i zajęciem się robieniem zdjęć zawodowo. Aż w końcu się udało! ;-)

Uwielbiam piesze wędrówki po górach i psy. 

Fotograf i kamerzysta z Kalisza

Współpraca TFP

Cenimy sobie współpracę z młodymi artystami. Jeśli jesteś twórcą i potrzebujesz sfotografować lub sfilmować swoją pracę napisz do nas. Jesteśmy otwarci na udział w ciekawych projektach. 

fotografia produktowa Kalisz

Z chęcią realizujemy inicjatywy ważne społecznie. Aktualnie działamy na rzecz kaliskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, wykonując cykliczne sesje zdjęciowe psów gotowych do adopcji. Nasze zdjęcia są wykorzystywane m.in. w edukacji najmłodszych kaliszan, podczas wystaw połączonych z wizytami pracowników schroniska w szkołach. Często można zobaczyć je też na Facebookowej grupie -  Schronisko dla Zwierząt w Kaliszu.

Projekty pro bono

Skutkiem ubocznym sesji w schronisku była adopcja w kwietniu 2023 naszego psa - Fileta. Jest to około 5 letni przystojniak w typie psa kanenejskiego (Canaan Dog). Został ewakuowany do Polski z bombardowanego Charkowa na początku wojny na Ukrainie.

Historie adopcji znajdziecie na naszym Facebooku

Tworzymy niezapomniane zdjęcia i filmy.

Fotografia i filmowanie pełne emocji i piękna.

Zapraszamy!

Menu

Kontakt

Poruszone Studio

Kalisz, Wielkopolska

NIP: 6182076459

kontakt@poruszone.pl

Tel. 88-66-02-777

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.