22 kwietnia 2020

napisz do nas

Czujesz się przekonany? Masz więcej pytań? Chcesz umówić się na sesję?

O naszej pracy przed, po i w trakcie wesela, czyli co  nieco o sesjach narzeczeńskich i poślubnych oraz tradycyjnym polskim weselu, możesz poczytać tutaj.

oświetleniowiec-fotograf-sesja-narzeczeńska

Mamy wrażenie, że to nie wszystko i że o czymś zapomnieliśmy :)

Gdzie?

 

 

Jesteśmy niemal z samego środka Polski, najbliżej nam do Łodzi, Wrocławia i Poznania. Bardzo chętnie wyjeżdżamy w dłuższe trasy w każdą stronę świata.

 

fotografowie-z-pasją-młodzi-zdolni-ślub-wesele

Oprócz tego, retuszujemy, przygotowujemy je do publikacji. Organizujemy sesje zdjęciowe – małe plany, wraz z potrzebną scenografią i stylizacją. Umawiamy modeli i makijaż. Projektujemy fotoalbumy i fotoksiążki do druku, zamawiamy odbitki, pudełka na zdjęcia, prowadzimy strefę klienta – specjalną galerię dla gości weselnych, aby mogli oglądać zdjęcia, udostępniać i je pobierać.

Co?

 

 

Robimy zdjęcia, przede wszystkim.

 

Nasza praca ma wiele aspektów. Tworzymy fotorelacje z różnych wydarzeń kulturalnych i biznesowych, ślubów i wesel, większych i mniejszych imprez oraz sesje zdjęciowe narzeczeńskie, poślubne, stylizowane i reklamowe.

 

 

fajny-fotograf-na-wesele-ślub

Często można spotkać nas na ślubach i weselach, czy w plenerze z narzeczonymi i nowożeńcami, ale nie jesteśmy jedynie fotografami ślubnymi. Z chęcią nawiązujemy współpracę z młodymi twórcami i artystami, którymi sami się też czujemy.

Co i gdzie? Trochę o nas

poruszone-dtudio-duet-fotografów-ślub-wolne-terminy-wielkopolska

Poruszone Studio

kontakt@poruszone.pl

fotograf ślubny wielkopolska
duet fotografów ślubnych wrocław
śledź nas