śledź nas
duet fotografów ślubnych wrocław
fotograf ślubny wielkopolska

Poruszone Studio

kontakt@poruszone.pl

poruszone-dtudio-duet-fotografów-ślub-wolne-terminy-wielkopolska

Co i gdzie? Trochę o nas

Często można spotkać nas na ślubach i weselach, czy w plenerze z narzeczonymi i nowożeńcami, ale nie jesteśmy jedynie fotografami ślubnymi. Z chęcią nawiązujemy współpracę z młodymi twórcami i artystami, którymi sami się też czujemy.

fajny-fotograf-na-wesele-ślub

Co?

 

 

Robimy zdjęcia i filmy, przede wszystkim.

 

Nasza praca ma wiele aspektów. Tworzymy relacje z różnych wydarzeń kulturalnych i biznesowych, ślubów i wesel, większych i mniejszych imprez oraz sesje zdjęciowe narzeczeńskie, poślubne, stylizowane i reklamowe.

 

 

Oprócz tego, retuszujemy, przygotowujemy je do publikacji. Organizujemy sesje zdjęciowe – małe plany, wraz z potrzebną scenografią i stylizacją. Umawiamy modeli i makijaż. Projektujemy fotoalbumy i fotoksiążki do druku, zamawiamy odbitki, pudełka na zdjęcia, prowadzimy strefę klienta – specjalną galerię dla gości weselnych, aby mogli oglądać zdjęcia, udostępniać i je pobierać. Nagrywamy też filmy z uroczystości, imprez i koncertów. 

fotografowie-z-pasją-młodzi-zdolni-ślub-wesele

Gdzie?

 

 

Jesteśmy niemal z samego środka Polski - z Kalisza, najbliżej nam do Łodzi, Wrocławia i Poznania. Bardzo chętnie wyjeżdżamy w dłuższe trasy w każdą stronę świata. 

 

Mamy wrażenie, że to nie wszystko i że o czymś zapomnieliśmy :)

oświetleniowiec-fotograf-sesja-narzeczeńska

O naszej pracy przed, po i w trakcie wesela, czyli co  nieco o sesjach narzeczeńskich i poślubnych oraz tradycyjnym polskim weselu, możesz poczytać tutaj.

Czujesz się przekonany? Masz więcej pytań? Chcesz umówić się na sesję?

napisz do nas

22 kwietnia 2020