Oferta ślubna

Planujecie ślub i wesele?

Szukacie usług związanych z tym ważnym dniem?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko to wszystko ogarnąć, wybrać odpowiednych ludzi, którzy pomogą Wam uczynić ten dzień wyjątkowym. Porównywanie różnych pakietów i dodatków oferowanych przez fotografów i filmowców może przyprawić o zawrót głowy. Dzięki temu, że tworzymy zdjęcia i filmy możemy ułatwić Wam to zadanie. Wybierając jedną zgraną ekipę otrzymacie spójny reportaż i oszczędzicie czas na szukaniu dwóch usługodawców.

Tworzymy zdjęcia i filmy, w których na pierwszym miejscu stawiamy naturalność i przedstawienie tego dnia w sposób, który nawet po wielu latach będzie budził żywe wspomnienia. 

  • Jesteśmy firmą z Kalisza, ale pracujemy na terenie całego kraju. Wykonujemy reportaże fotograficzne i filmowe. Jako osobne usługi lub łączone. 

 

  • Zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb pary młodej. To od Was zależy jak długo będziemy z Wami podczas tego ważnego dnia i co otrzymacie w pakiecie. 

 

  • Od początku stawiamy na wysoką jakość i szybkość realizacji. Gotowy materiał poddany naszej autorskiej obróbce otrzymujecie w krótkim czasie po weselu - zdjęcia do 45 dni, film do 90 dni gdy emocje ślubne są jeszcze żywe.
Oferta fotografa i filmowca ślubnego. Co oferujemy, jakie dodatki wybrać do reportażu ślubnego oraz jak pracujemy w dniu ślubu.

Zobacz nasze

reportaże ślubne

Zainteresowani? 

I co dalej?

Podpisanie umowy

Mail z podsumowaniem rozmowy, draft umowy

Rozmowa Online, przedstawienie oferty

Wypełnienie formularza

Macie fotografa i filmowca na ślub! 

Wybór fotografa i filmowca na ślub to ciężkie zadanie. Najlepszym rozwiązaniem jest poznać portfolio oraz samego fotografa i kamerzystę przed wyborem tego właściwego.
Nasza umowa jest przygotowana przez prawnika i chroni obie strony.
Ceny fotografia i kamerzysty na 2024 i 2025 rok zaczynają się od 5500zł. Biorąc dwie usługi od jednej firmy można liczyć na korzystniejszą cenę niż osobno.
Odpowiemy na wszystkie wasze pytania dotyczące ślubu, wesela oraz sesji podczas bezpośredniej rozmowy online.
Zdjęcia ślubne przekazujemy maksymalnie do 45 dni od dnia ślubu i wesela. Film ślubny realizujemy do 90 dni.
Kamerzysta / filmowiec ślubny, wykonujemy filmy do 20 min oraz klip z najważniejszymi momentami ze ślubu i wesela
Jak wybrać fotografa ślubnego?
Rezerwację terminu fotografa i filmowca na ślub przyjmujemy maksymalnie z 1 rocznym wyprzedzeniem.
Nasza fotografia i film ślubny jest oparty o naturalności, autentyczności i pozytywnej energii.

FORMULARZ - pierwszy krok do otrzymania oferty ślubnej

Lubimy współpracować z osobami którym podoba się nasze poczucie estetyki i nadają na podobnych falach. Jest to niezawodny przepis na udaną współpracę i piękny efekt końcowy. Wypełniając formularz podzielcie się z nami swoją wizją tego wyjątkowego dnia.

Chętnie poznamy miejsce jakie wybraliście na wesele oraz w jakim stylu ono będzie - wesele w stylu boho w stodole, a może glamour w pięknych pałacowych wnętrzach?  

Po wysłania formularza, na podany przez Was adres email wyślemy link do umówienia spotkania. Podczas rozmowy opowiemy Wam o sobie i o tym jak pracujemy. Przedstawimy naszą ofertę i odpowiemy na Wasze pytania. 

W kolejnym kroku wyślemy Wam maila z podsumowaniem naszej rozmowy wraz z ofertą i draftem umowy. Jeśli zdecydujecie się na nas, następuje podpisanie umowy.

Rozmowa

Cennik fotografii i filmu ślubnego. Jak otrzymać konkretną i dopasowaną ofertę.

Zobacz katalog produktów

Jesteśmy przekonani, że pytanie o budżet jest kluczowym elementem przy tworzeniu oferty dostosowanej do Waszych potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie Wam kompleksowej i satysfakcjonującej usługi. Dlatego zachęcamy Was do przekazania nam informacji na temat dodatków, takich jak odbitki czy fotoalbum, które chcielibyście otrzymać. Uwzględnimy je w naszej ofercie. 

Cena fotografa na ślub i wesele
Imię
Imię drugiej połówki
Twój e-mail
Gdzie nas znaleźliście?
Kiedy powiecie sobie "Tak"?
Miejsce ślubu
Miejsce wesela
Co Was interesuje?
Opowiedzcie nam o swoim dniu ślubu.
Jaki macie budżet?
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do fotografa i kamerzysty ślubnego. Na pozostałe chętnie odpowiemy w bezpośredniej rozmowie. 

Jak długo trwa reportaż?

Najczęściej jesteśmy od przygotowań do 1 w nocy. Podczas rozmowy ustalamy wspólnie jak długo będziemy Wam towarzyszyć tego dnia.

Co otrzymujemy w pakiecie?

Wszystko zależy od tego jaki zakres reportażu wspólnie ustalimy podczas rozmowy.

Zazwyczaj w reportażu od przygotowań do oczepin:

  • Tylko fotografia minimum 500 plików cyfrowych, galeria internetowa

  • Tylko film - klip 1min + 30min filmu zawierających najważniejsze elementy, film dostępny w Internecie

  • Zdjęcia + film - minimum 400zdjęć + klip 1 min + 20 min filmu, galeria internetowa

Podpisując z nami umowę zawsze dokładnie określamy wszystkie elementy jakie otrzymujecie po realizacji usługi.

Kiedy otrzymamy gotowy materiał?

W umowie określamy, że zdjęcia otrzymacie do 45dni od wesela, a film do 90 dni. Jednak zawsze staramy się przekazać możliwie najwcześniej i zazwyczaj jest to około miesiąca na zdjęcia i dwóch dla filmu.

Czy sami możemy wybrać zdjęcia?

Wybór odpowiednich zdjęć to jeden z najważniejszych elementów w naszych reportażach ślubnych. Jeśli podoba Wam się styl naszych realizacji, to zaufajcie nam w wyborze odpowiednich kadrów.

Kiedy możemy zarezerwować termin?

Najlepiej jak najszybciej. ;-) Ale rezerwację przyjmujemy maksymalnie z rocznym wyprzedzeniem. 

Jak pracujecie w kościele?

Zawsze staramy się być niezauważalni, szczególnie w trakcie ślubu. Najważniejsze dla nas jest abyście czuli się komfortowo i aby nie zaburzyć tej podniosłej chwili.

Posiadamy legitymacje zezwalające na fotografowanie i filmowanie w czasie celebracji liturgicznych wydaną przez Kurię Metropolitarną w Łodzi.

Czy umowę można podpisać zdalnie?

Oczywiście, że tak! Jeśli nie mamy okazji spotkać się na żywo, to po naszej rozmowie online przesyłamy podsumowanie rozmowy wraz z draftem umowy. Jeśli zdecydujecie się na nasze usługi to sporządzamy umowę i przesyłamy do podpisania. Po wpłacie zadatku termin jest zarezerwowany i niecierpliwie czekamy na Wasz dzień.

Jak wygląda płatność?

Płatność za usługę przyjmujemy za pomocą przelewu bankowego i jest rozłożona na 3 etapy:

  • 25% - zadatek - do 7 dni od podpisaniu umowy

  • 50% - najpóźniej do 14 dni przed ślubem

  • 25% - w dniu przekazania zdjęć

Ile kosztuje fotograf i kamerzysta na ślub?

Ile par, tyle różnych oczekiwań, dlatego nie znajdziecie na naszej stronie cen za konkretne pakiety. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, tworząc ofertę specjalnie dla niej. Możemy uchylić rąbka tajemnicy, że ceny pakietu zdjęcia + film zaczynają się od 5500zł. 

Stawiamy na jakość, a nie ilość, dlatego chcemy pracować dla ludzi, którzy nadają na podobnych falach co my.

Jeśli chcecie poznać naszą ofertę wypełnijcie formularz i umówcie się z nami na spotkanie online lub osobiste żebyśmy mogli się lepiej poznać i przedstawić Wam ofertę szytą na miarę.

Czy otrzymamy album ze zdjęciami?

To zależy od Was. A może chcielibyście podarować takie albumy także swoim rodzicom? Lub pięknie oprawione zdjęcie? Mamy bardzo dużo opcji oprawienia naszych zdjęć. Napiszcie nam w formularzu powyżej, że chcielibyście otrzymać taki album wtedy wyślemy Wam nasz katalog produktów. 

Czy zawsze realizujecie usługę osobiście?

Tak, zawsze jesteśmy w tym samym składzie, czyli Magda i Adam. ;-) Od początku do końca sami realizujemy zlecenie. Na tą kwestię trzeba być bardzo uczulonym w wyborze usług, ponieważ co raz więcej firm zbiera zlecenia 'jak leci' i dopiero na krótki czas przed ślubem szuka osoby do wykonania materiału na ślubie.

Oczywiście bywają sytuacje wyjątkowe (np. choroba, kontuzja) w której będziemy potrzebowali zastępstwa. Jednak będziecie o tym poinformowani najwcześniej jak tylko się da i na pewno nie zostaniecie bez fotografa/ filmowca. 

Czy posiadacie zapasowy sprzęt w przypadku awarii?

Tak, zawsze mamy przy sobie minimum 3 aparaty, kilka obiektywów i lamp błyskowych. Dodatkowo nasz sprzęt serwisujemy po każdym sezonie aby zminimalizować ryzyko awarii.

Czy utraciliście kiedyś materiał ze ślubu?

Na szczęście nie! Ale szczęściu bardzo pomagamy - już na etapie robienia zdjęć i filmów zapisujemy materiał na dwóch kartach pamięci jednocześnie, dodatkowo w trakcie wesela robimy kopię na dysk zewnętrzny. Po powrocie do domu robimy jeszcze jedną kopię. :D Przezorny zawsze ubezpieczony!

Po co robić sesję narzeczeńską?

Bo to super zabawa! A przy okazji będziecie mieć piękne zdjęcia - możecie ich użyć w zaproszeniach, w ogłoszeniu o zaręczynach lub ślubie na mediach społecznościowych. Możecie też wykorzystać je jako prezent dla rodziców podczas podziękowań na weselu. Zawsze lepiej mieć ładne zdjęcia niż ich nie mieć. ;-) Nie potraficie pozować? Nic nie szkodzi, bo my rzadko robimy pozowane zdjęcia. :P

Dodatkowo macie okazje poznać nas. Zobaczyć jak pracujemy i że nasze obiektywy nie gryzą! Łatwiej będzie Wam cieszyć się dniem ślubu gdy ekipa foto-film to znajomi - Magda i Adam. ;-) 

Czy nasze zdjęcia będą opublikowane w Internecie?

To zależy od Was. Zawsze pytamy się naszych klientów o zgodę na wykorzystywanie zdjęć i filmów w naszym portfolio. Możecie się nie zgodzić, w pełni to rozumiemy i szanujemy Wasz wybór. A jeśli się zgodzicie, w każdej chwili możecie cofnąć zgodę.

kolorowe wstążki i kwiaty na wesele w tradycyjnym stylu
Klimatyczna sala - stodoła z dużym ogrodem na ślub i wesele

Tworzymy niezapomniane zdjęcia i filmy.

Fotografia i filmowanie pełne emocji i piękna.

Zapraszamy!

Menu

Kontakt

Poruszone Studio

Kalisz, Wielkopolska

NIP: 6182076459

kontakt@poruszone.pl

Tel. 88-66-02-777

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.