Zespół góralski na wesele i poprawiny. Małe Ciche koło Zakopanego

Marianna i Tomek

Podobno nazywają takie śluby i wesela mianem slow wedding, my raczej określilibyśmy je jako ukłon w stronę tradycji. Ślub odbył się w pięknym małym kościele św. Józefa w Małym Cichym. 

 

Świętowanie ślubu wśród bliskich osób w cudownej rodzinnej i serdecznej atmosferze. Okazuje się, że bez disco polo też można się bawić. Prawdziwa, skoczna góralska muzyka sprawiła, że czasem na parkiecie ciężko było się zmieścić z aparatem. Nas też porwała do tańca... A to dzięki Folk Kapela "Góralska Hora". Pyszne regionalne jedzenie w Karczmie Tatrzański Bór i domowe trunki (ale to po pracy). Bez zbędnych fanaberii - prosto i miło. No i ten pierwszy taniec! Kto był, ten wie - zatańczyli wszyscy. Dzięki cudownym ludziom sami poczuliśmy się jak członkowie rodziny a reportaż ślubny w takiej atmosferze to sama przyjemność! 

 

Następnego dnia poprawiny, czyli leeeeeniwe sierpniowe popołudnie w Małe Ciche Pokoje Anna i Franciszek Żegleń Maćkulok z beczącymi owcami niedaleko, góralską muzyką i oscypkami z żurawiną... Jednym słowem SIELANKA.

 

30 października 2023

Zobacz też

Tworzymy niezapomniane zdjęcia i filmy.

Fotografia i filmowanie pełne emocji i piękna.

Zapraszamy!

Menu

Kontakt

Poruszone Studio

Kalisz, Wielkopolska

NIP: 6182076459

kontakt@poruszone.pl

Tel. 88-66-02-777

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.