Zespół góralski na wesele i poprawiny. Małe Ciche koło Zakopanego

Grażka i Paweł

ślub: Kościół pw. św. Gotarda, Kalisz,

wesele: Górecznik, Przygodzice,

Przedstawiamy Wam reportaż ślubny Grażki i Pawła. Nie pierwszy raz pojawiają się na naszej stronie. Możecie kojarzyć ich z naszej zimowej sesji narzeczeńskiej w Beskidach, Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, polecamy obejrzeć ją tutaj :) 

Początek reportażu to przygotowania, rozdzieliliśmy się i fotografowaliśmy je równocześnie w dwóch domach, żeby zyskać więcej czasu na zdjęcia. Zawsze staramy się, aby żaden szczegół nie uszedł naszej uwadze. A tu detale były naprawdę warte uwagi - np. spinki do mankietów Pawła w kształcie głowy szturmowca z Gwiezdnych Wojen :). 

Zdjęcia u Panny Młodej są autorstwa Magdy, a u Pana Młodego - Adama. Reszta reportażu to dzieło wspólne, z przewagą zdjęć Adama. Magda tym razem częściej była operatorem kamery, czego efekty możecie zobaczyć poniżej. 

Na początku wesela odbyła się mini sesja zdjęciowa z udziałem naszych nowożeńców. Trwała niecałe 10 minut. To niewiele, ale wystarcza żeby mieć piękną pamiątkę.  Motywem przewodnim tego dnia były słoneczniki, więc wybraliśmy małą łąkę pełną żółtych kwiatów, która znajdowała się blisko sali weselnej. 

 

Dobrym zakończeniem reportażu jest wspólna ze wszystkimi gośćmi sesja z zimnymi ogniami. Taka atrakcja zawsze podoba się gościom, a nam zapewnia wspaniałe warunki do pięknych ujęć ;)

31 października 2023

Zobacz też

Tworzymy niezapomniane zdjęcia i filmy.

Fotografia i filmowanie pełne emocji i piękna.

Zapraszamy!

Menu

Kontakt

Poruszone Studio

Kalisz, Wielkopolska

NIP: 6182076459

kontakt@poruszone.pl

Tel. 88-66-02-777

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.