Sesja narzeczeńska Kalisz

Sesje Zdjęciowe

Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić zdjęcia rodzinne, portretowe czy narzeczeńskie, sesja zdjęciowa jest idealnym sposobem na zachowanie niepowtarzalnych momentów na zawsze. To wspaniała okazja, aby spędzić czas z najbliższymi i uwiecznić te chwile na pięknych fotografiach. Sesja zdjęciowa będzie niezwykłą pamiątką na wiele lat. Nasze zdjęcia możecie zawiesić na ścianie, tworząc wyjątkową dekorację, lub podarować je bliskim jako wspaniały prezent. To nie tylko sesja, to niezapomniane wspomnienia.

Naszą ofertę sesji zdjęciowych kierujemy do par, rodzin z dziećmi, właścicieli czworonogów, kobiet i mężczyzn, czyli do każdego kto chce mieć piękne zdjęcia.

Uwielbiamy naturalne kadry pełne prawdziwych emocji, pokazujące Wasze relacje. Od zimnej atmosfery studia zdecydowanie wolimy otoczenie natury lub ciche miejskie uliczki. Podczas naszych sesji stawiamy na spontaniczność, ruch i uśmiech.

Sesja zdjęciowa dla Par Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew
Fotografia dziecięca Kalisz
Sesja rodzinna Kalisz, fotograf

Zobacz galerię

650 zł

 15 plików cyfrowych

15 odbitek 13x18 cm

album harmonijka 12x12cm

Dodatkowe ujęcie: 40zł

2.

Pakiet 1 jest realizowany jedynie w bliskiej okolicy Kalisza, podczas gdy w pakietach 2 i 3 dojazd do 50km jest wliczony w cenę. Sesje poza tą odległością są dodatkowo płatne 1,5zł/km. Sesje odległe powyżej 200km oraz sesje zagraniczne wyceniamy indywidualnie. 

870 zł

 30 plików cyfrowych

30 odbitek 13x18 cm

album 20x20cm

Dodatkowe ujęcie: 30 zł

Zdjęcie w ramce 30x21cm

3.

400 zł

5 plików cyfrowych

5 odbitek 13x18 cm

Dodatkowe ujęcie: 60zł

1.

Zapraszamy do stworzenia niepowtarzalnego prezentu dla swoich bliskich i znajomych! Nasze vouchery na sesję zdjęciową to idealny pomysł na wyjątkowy prezent, który pozostawi trwałą pamiątkę. 

Voucher można zrealizować przez rok od daty zakupu. 

voucher na sesje zdjęciową Kalisz

Tworzymy niezapomniane zdjęcia i filmy.

Fotografia i filmowanie pełne emocji i piękna.

Zapraszamy!

Menu

Kontakt

Poruszone Studio

Kalisz, Wielkopolska

NIP: 6182076459

kontakt@poruszone.pl

Tel. 88-66-02-777

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.