Jedno z najpiękniejszych miejsc w Beskidzie Śląskim, Ochodzita w Koniakowie. Z jej szczytu rozpościera się piękna panorama gór, lasów i okolicznych wsi, Polski, Słowacji i Czech.

Mimo, że wracamy tam co jakiś czas, to zawsze zachwyca nas piękno tego miejsca i prawie zawsze na spektakularny widok trzeba poczekać aż gęste chmury się rozejdą... 

 

Miło nam przedstawić Wam Grażkę i Pawła. Cudownych szaleńców, którzy pojechali za nami przez pół Polski by mieć zdjęcia w górach - bardzo fajnie (a tak na prawdę żeby pobawić się w śniegu). Jakie było rozczarowanie, gdy wchodząc, zamiast panoramy Beskidów, ujrzeliśmy jedynie chmury? Nie da się opisać słowami... Szczęście, że tutaj pogoda szybko się zmienia.

Ale ta mgła też ma w sobie urok.


Sesja z nimi to czysta przyjemność i moglibyśmy tak codziennie. Było wesoło, spontanicznie a na koniec spokojnie i romantycznie. To chyba ten zachód słońca tak działa na ludzi.  

 

 

 

Rzucili wszystko i pojechali w Beskidy

29 marca 2020
sesja-narzeczeńska-koniaków-istebna-jaworzynka-w-górach-zimowa
napis-zobacz-też

O naszej pracy przed, po i w trakcie wesela, czyli co  nieco o sesjach narzeczeńskich i poślubnych oraz tradycyjnym polskim weselu, możesz poczytać tutaj.

Poruszone Studio

kontakt@poruszone.pl

fotograf ślubny wielkopolska
duet fotografów ślubnych wrocław
śledź nas