Specjalizujemy się w tworzeniu filmów ślubnych, które są niewyreżyserowane, pełne zabawnych i wzruszających momentów. Przykładamy dużą wagę do detali, dopasowania muzyki do obrazu oraz klimatu całego wydarzenia. Dzięki naszym filmom ślubnym zachowasz piękne wspomnienia na całe życie.

Film ślubny

Film ślubny - wasza historia opowiedziana z naszej perspektywy

 

Cześć! Jesteśmy zespołem filmowym, który specjalizuje się w tworzeniu filmów ślubnych. Chcemy podzielić się z Wami naszym podejściem do tego ważnego dnia w Waszym życiu.

 

Tworzymy filmy, które opowiadają Waszą historię

 

Dla nas najważniejsze jest to, żeby Wasz film ślubny był wyjątkowy i oddawał całą magię tego wydarzenia. Pragniemy, abyście mogli przeżywać ten piękny dzień raz jeszcze za każdym razem, gdy obejrzycie film.

 

Jesteśmy przekonani, że idealny czas trwania filmu ślubnego to 20 minut, dzięki czemu nie nudzi się on i można go wielokrotnie oglądać. Świetnym dodatkiem do takiego filmu jest krótki minutowy klip - zapowiedź. 

 

Ważne jest dla nas, aby poznać Was jak najlepiej przed Wielkim Dniem. Chcemy zrozumieć Wasze historie, pasje i relacje, aby móc uwiecznić je na filmie. Staramy się stworzyć film, który jest spersonalizowany i odzwierciedla Waszą prawdziwą naturę.

 

Tworzymy przyjazną atmosferę

 

W dniu ślubu poza kilkoma momentami staramy się być niezauważani. Chcemy, abyście byli sobą i zapomnieli o naszej obecności. Jedynie ustawianie do wspólnych zdjęć i sesja w trakcie wesela to czas w którym chcemy zwrócić na siebie uwagę Waszą i Waszych gości.

 

Wiemy, jak zachować odpowiednią dyskrecję. Nie chcemy, abyście czuli się skrępowani naszą obecnością. Chcemy, abyście mogli cieszyć się swoim dniem, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby uchwycić wszystkie piękne chwile.

 

Tworzymy filmy, które trwają wiecznie.

 

Nasze filmy ślubne to nie tylko zapis Waszego dnia. To dziedzictwo dla Was i Waszych przyszłych pokoleń. Dlatego też dbamy o każdy detal i jakość obrazu.

 

Tworzymy filmy, które nie tylko odtwarzają wydarzenia, ale przenoszą Was z powrotem do tych chwil, pozwalając Wam poczuć emocje i atmosferę tego dnia. Chcemy, abyście mogli cieszyć się tymi wspomnieniami przez całe życie.

 

Unikamy pozowanych, wymuszonych scen, które wydają się sztuczne, a nawet z biegiem lat śmieszne. Aby filmy, które tworzymy były ponadczasowe, dbamy o autentyczność zapisanych kadrów, tworząc film dokumentalny.

Tworzymy niezapomniane zdjęcia i filmy.

Fotografia i filmowanie pełne emocji i piękna.

Zapraszamy!

Menu

Kontakt

Poruszone Studio

Kalisz, Wielkopolska

NIP: 6182076459

kontakt@poruszone.pl

Tel. 88-66-02-777

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.