śledź nas
duet fotografów ślubnych wrocław
fotograf ślubny wielkopolska

Poruszone Studio

kontakt@poruszone.pl

O naszej pracy przed, po i w trakcie wesela, czyli co  nieco o sesjach narzeczeńskich i poślubnych oraz tradycyjnym polskim weselu, możesz poczytać tutaj.

napis-zobacz-też
04 stycznia 2021

Drewno i zieleń - z wizytą w mieszkaniu Pauliny/ Meble Lucas Lovewood 
Fotografia produktowa i nieruchomości

Klimatyczne - eklektyczne,

 

wnętrze mieszkania Pauliny to ciepła przestrzeń, w której króluje drewno, biel i zieleń - nie tylko na ścianach, ale i w doniczkach, i wazonach. Wnętrze to jest pięknym tłem dla mebli, które wyszły spod ręki Łukasza, wykonanych z miłości do drewna i wyjątkowego designu. Meble z obowiązkową skórzaną metką - znakiem rozpoznawczym marki Lucas Lovewood.
 

Przestrzeń ta, choć niewielka, podzielona jest na dwie strefy jadalno - kuchenną i wypoczynkową. Mocne akcenty w mieszkaniu stanowią wyjątkowe meble w postaci drewnianego stołu kuchennego z nieregularną krawędzią blatu i metalowymi , geometrycznymi nogami oraz niski stolik kawowy. Wspólnym mianownikiem obu mebli jest drewno - eleganckie, efektowne, wykończone na wysoki połysk z widocznym rysunkiem słojów. Całości dopełniają długa ława na metalowych nogach i biała konsola tuż przy wejściu do mieszkania. Charakteru dodają tutaj dodatki, kwiaty oraz klimatyczne, ciepłe oświetlenie.